Sídlíme v ulici Freyova 12/1, Praha 9, Vysočany.

Nejlépe se k nám dostanete metrem linkou B- výstup stanice Vysočanská- výstup směr náměstí OSN.

Dáte se ulicí dolů- směrem k hotelu Pivovar (5-7 minut chůze od metra). Projdete kolem prvního dvoru, který patří k hotelu Pivovar a zahnete za vstupem do restaurace Cortéz- do malého dvorku, kde po pravé straně sídlí naše škola TEFL Worldwide Prague.

Přihlásit se můžete na našich webových stránkách www.twp.cz vyplněním vstupního testu z angličtiny. Na základě výsledku tohoto testu, pár dnů po vyplnění, obdržíte e-mail s dalšími informacemi- do jaké úrovně našich kurzů se řadíte, info o kurzu atd.
Výuka našich kurzů začíná ve 14:30.
První den kurzu je výuka zkrácena pouze na dvě vyučovací hodiny (kolem 16:20). Od druhého dne kurzu trvá výuka 2 a třičtvrtě hodiny se dvěma desetiminutovými přestávkami. Výuka probíhá mezi 14:30- 17:20.
Platba kurzu by měla být provedena ideálně v průběhu 3.týdne právě probíhajícího kurzu- to platí především pro stávající studenty. Nově příchozí by však měli provést platbu též co nejdříve- buď během již zmiňovaného 3.týdne právě probíhajícího kurzu, nejpozději však do pátku před začátkem kurzu. Zbylé platby závisí na domluvě v kanceláři.
Registrační poplatek znamená první platbu kurzovného- potvrzení Vašeho studia.
Učebnici si můžete zakoupit přímo u nás v kanceláři TEFL Worlwide Prague, pokud je pouze na skladě. Pro zapsání do kurzu je nutné, aby měl každý student svou vlastní učebnici- kopírování stránek není možné. Stalo se nám, že na to spoléhalo tolik studentů, že nakonec učebnici nikdo neměl. Pokud učebnici máte z knihkupectví nebo domova, je to též v pořádku.
Naši lektoři v TEFL Worldwide jsou rodilí mluvčí z Velké Británie, USA, Austrálie, Kanady a dalších zemí, kteří se stanou učiteli angličtiny. Tito budoucí učitelé získávají během jejich měsíčního kurzu praxi ve vyučování. I proto jsou naše kurzy tak cenově výhodné.
V tomto případě platí stejné pravidlo jako pro vechny nově příchozí student do TEFL Worldwide Prague. Stačí si vyplnit vstupní test z angličtiny na našich webových stránkách www.twp.cz.
Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí prohloubit své znalosti angličtiny a komunikovat jak s učiteli, tak s ostatními studenty.
Samozřejmě je možné přihlásit se do nižší úrovně. Stačí přijít do naší kanceláře nebo se domluvit přes e-mail. Záleží jen na včasné rezervaci kurzu a jeho kapacitě.
Vzhledem k tomu, že se lektoři po každém kurzu mění, nelze zaručit postupování v učebnici popořadě. Někteří studenti také navštěvují naše kurzy delší dobu, proto není možné se vždy na začátku kurzu/měsíce vracet na začátek učebnice.
Je jen na Vás, kdy na hodinu dorazíte nebo kdy odejdete. Upozorňujeme ale, že každý pozdní příchod nebo dřívější odchod narušuje výuku, proto bychom rádi, kdybyste mohli přicházet včas a odcházet po skončení kurzu.
Není nutné omlouvat se v případě krátkodobé nepřítomnosti. Pokud by se jednalo o dlouhodobější případ- nemoc, úraz, odjezd mimo ČR apod., bylo by dobré nás informovat, nejlépe e-mailem.
Vzhledem k omezené kapacitě místností bychom rádi ukázkové hodiny omezili na minimum. V mimořádných případech záleží na domluvě v kanceláři. Děkujeme za pochopení.
Omlouváme se, ale bohužel ne. Naše kurzy jsou jedny z nejlevnějších v Praze.