Řekli o nás

Co o kurzech řekli studenti?

“Intenzivní kurz mi velice pomohl především v konverzaci. Učí zde příjemní a trpěliví učitelé, kteří dokážou vše výborně vysvětlit. Byla jsem na tomoto kurzu dvakrát a těším se, až se bude vypisovat další.”
Kateřina Vithová
“Ráda bych touto cestou vyjádřila své zkušenosti a poznatky z intezivních kurzů, ano z kurzů, již jsem absolvovala dva a
nyní jsem opětovně přihlášena, tedy již to bude můj třetí inzenzivní kurz 🙂

Musím přiznat, že z počátku jsem měla velké obavy, jak to zvládnu, 4 hodiny denně po celý týden …váhala jsem…., zda se mám zúčastnit, ale musím přiznat, že ty dva týdny byly pro mne velký přínosem ! “Posunula ” jsem se, přestala jsem mít obavy z komunikace, telefonické rozhovory už nejsou pro mě děsivým zážitkem, zda budu rozumět, jestli budu schopna cokoli říct, psaní korespondence se také velmi zlepšila atd.

Výuka je vedena kvalitními lektory, kteří se velmi snaží, abychom AJ vnímali jednoduše, jsou probírána témata, která jsou vhodná pro použití
v každodenním životě. A samozřejmě, že nesmím opomenout i skutečnost, že lekce jsou lehce okořeněny vtipnými situacemi,
které samozřejmě mají kladný vliv proto, aby AJ byla pro nás zábavnější 🙂

Pro všechny, kteří mají jen trochu chuť to zkusit, tak říkám ano, běžte do toho! Rozmluvíte se, naposloucháte jazyk, budete se cítit
jistější a sebevědomější a na konci týdne budete mít dobrý pocit z toho, že jste pro sebe něco udělali a že Vaše AJ je opět o něco dokonalejší :-).
Takové pocity a zkušenosti si z kurzů odnáším 🙂

“Všem odvážným” 🙂 přeji mnoho zdaru !”

Iveta Bielická
“Proc navstevuji kursy anglictiny TEFL:

  • kurzy jsou vedeny rodilymi mluvcimi z celeho sveta
  • kurzy jsou ctyrtydenni, pote tyden volna a nastoupi novi lektori
  • ucebnice jsou moderni
  • jsme ve skupinach podle urovne znalosti
  • mluvime pouze anglicky
  • prizniva cena
  • moznost dvou osobnich lekci s lektorem v cene kurzovneho
  • lekce nejsou nikdy nudne.

Tak to je nekolik duvodu, proc chodim do TEFLU nekolik let”

Věra Havlíčková
“Velmi oceňuji kontakt s rodilými mluvčími kteří pocházejí z různých koutů světa. S psanou angličtinou se jakž takž vyrovnám, s poslechem je to mnohem horší. Kvůli přátelské atmosféře a rozhovorům na nejrůznější témata se na hodiny vyloženě těším.”
Mgr. Jaroslava Kudrnovská
“Kurzy hodnotím na výbornou. Je velmi důležité, aby nám lektoři opravovali chyby, což se stále častěji děje. Cena bude teď též příznivější, takže si budu kurz moci opět dovolit.”
Ludmila Kolářová
“Líbí se mi, že se střídají rodilí lektoři a člověk si nezvyká na výslovnost jednoho vyučujícího”
Ing. Hana Pudilová
“Dobrý den,
na kurzy chodím ráda, konečně mě začala angličtina bavit. Někteří učitelé jsou lepší, ale celkově bych pochválila všechny, atmosféra při hodinách je přátelská. Cena kurzu je příznivá.”
Jarka Ambrožová