Večerní kurzy

VEČERNÍ KURZY

Rádi bychom Vám nabídli možnost účasti na večerních kurzech probíhajících od 6. dubna do 30. června 2020.

Cena za kurz: (12 x 90minutová lekce): 1 080 Kč.

Včasná platba: 960 Kč. Pokud si zarezervujete kurz do 15. března, máme pro Vás slevu, kdy za 90minutovou hodinu zaplatíte pouhých 80 Kč!

Večerní kurzy nyní až do odvolání probíhají online přes platformu Zoom.

U pozdějších plateb již neručíme za volná místa. Platba na tento kurz je možná do zaplnění kapacity. Rezervaci kurzu můžete provést po provedení online English Testu a následnou úhradou kurzu. Na kurz je potřeba přinést si vlastní učebnici. Název učebnice zveřejníme nebo zašleme již přihlášeným účastníkům, jakmile to bude možné.

Pro otevření večerních kurzů je potřeba minimálně 6 studentů. Proto neváhejte a přiveďte přátele. 

Proč jsou naše kurzy o polovinu levnější než jinde?

V naší škole probíhají pravidelné celodenní kurzy pro učitele angličtiny. Každý z nich absolvuje 120-ti hodinový intenzivní trénink, na jehož konci obdrží akreditovaný TEFL certifikát – certifikát pro výuku angličtiny všech úrovní. Někteří z našich absolventů pak mohou večer využívat volné učebny naší školy k výuce angličtiny – proto jsou naše ceny tak výhodné! Naší TEFL Worldwide školou již prošlo téměř 3500 certifikovaných lektorů, mnohé z nich najdete v různých jazykových školách v Praze, ale i po celém světě!

Pokud v této době naše kurzy navštěvujete a máte zájem pokračovat, stačí poslat potvrzovací email, že budete pokračovat i nadále a včas uhradit kurzovné.

Nové zájemce prosím o vyplnění našeho vstupního online testu zde.

Čas lekcí:    18:30 – 20:00

Kurzy se konají v termínech:

Způsoby platby

1. V hotovosti na recepci školy
2. Bankovním převodem
Číslo účtu: 67712002/2700
Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Vaše příjmení, email, kurz za který se platí – měsíc za který se platí (Např. Odpolední kurz – březen)

Kurzovné je nevratné.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat – office@teflworldwideprague.com.

Zaplacením kurzovného souhlasíte s podmínkami využití našich služeb.

Sledujte nás na facebooku a sdílejte s přáteli!!!  https://www.facebook.com/English-for-Everyone-Angličtina-pro-každého-1528120137452516/