Večerní kurzy

VEČERNÍ KURZY

Podzimní večerní kurzy jsou zcela plné!

Rádi bych Vám nabídli možnost účasti na večerních kurzech probíhajících od 13. ledna – 2. dubna 2020.

Cena za kurz: (12x 90minutová lekce): 1 040 Kč.

Včasná platba: 960 Kč. Pokud si zarezervujete kurz do 15. listopadu, máme pro Vás slevu, kdy za 90minutovou hodinu zaplatíte pouhých 80 Kč!

U pozdějších plateb již neručíme za volná místa. Platba na tento kurz je možná do zaplnění kapacity. Rezervaci kurzu můžete provést zasláním emailu a následnou úhradou kurzu. Před zaplacením se prosím vždy informujte o volných místech v kurzu. Na kurz je potřeba přinést si vlastní učebnici. Název učebnice zveřejníme nebo zašleme již přihlášeným účastníkům, jakmile to bude možné.

Pro otevření večerních kurzů je potřeba minimálně 6 studentů, maximální počet studentů v kurzu je 14. Proto neváhejte a přiveďte přátelé. 

Proč jsou naše kurzy o polovinu levnější než jinde?

V naší škole probíhají pravidelné celodenní kurzy pro učitele angličtiny. Každý z nich absolvuje 120-ti hodinový intenzivní trénink, na jehož konci obdrží akreditovaný TEFL certifikát – certifikát pro výuku angličtiny všech úrovní. Někteří z našich absolventů pak mohou večer využívat volné učebny naší školy k výuce angličtiny – proto jsou naše ceny tak výhodné! Naší TEFL Worldwide školou již prošlo téměř 3000 certifikovaných lektorů, mnohé z nich najdete v různých jazykových školách v Praze, ale i po celém světě!

Pokud v této době naše kurzy navštěvujete a máte zájem pokračovat, stačí poslat potvrzovací email, že budete pokračovat i nadále a včas uhradit kurzovné.

Nové zájemce prosím o vyplnění našeho vstupního online testuhttp://twp.cz/vstupni-test-anglictiny/ 

Čas lekcí:    18:30 – 20:00

Kurzy se konají v termínech:

Způsoby platby

1. V hotovosti na recepci školy
2. Bankovním převodem
Číslo účtu: 67712002/2700
Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: večerní kurz – elementary/pre-int/intermediate/upper int

Kurzovné je nevratné.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat – office@teflworldwideprague.com.

Zaplacením kurzovného souhlasíte s podmínkami využití našich služeb.

Sledujte nás na facebooku a sdílejte s přáteli!!!  https://www.facebook.com/English-for-Everyone-Angličtina-pro-každého-1528120137452516/